Sakarya24 Sakarya Haberleri

“MÜSİAD başarılı çalışmalarıyla şehrimiz ve ülkemizin örnek kuruluşu oldu”

0 22

MÜSİAD Sakarya Şubesinin 20. Olağan Genel Kurulu’nda konuşan Başkan Ekrem Yüce, “Kuruluşunda yer aldığım MÜSİAD çatısı altında çalışmalarını sürdüren tüm üyelere başarılar diliyorum. Şehrimiz ve ülkemizin örnek kuruluşu olan MÜSİAD Sakarya Şubesinin genel kurulunun hayırlı olmasını temenni ediyor, görev alan arkadaşlara muvaffakiyetler diliyorum” dedi.

 

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Şubesinin 20. Olağan Genel Kurulu’na katıldı. Programda Başkan Yüce’nin yanı sıra AK Parti Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Ali İnci, MÜSİAD Genel Başkanı Mahmut Asmalı, MHP İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, SUBÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık, Fiskobirlik Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Bayraktar, ilçe belediye başkanları, ilçe başkanları, Sakarya Muhtarlar Federasyonu Başkanı Erdal Erdem, STK temsilcileri yer aldı. MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı İsmail Filizfidanoğlu, genel kurul sonrası yeniden başkanlığa seçildi.

MÜSİAD’ın çalışmalarını yakından takip ediyorum
MÜSİAD’da 10 ve 20’nci yılını dolduran üyelere plaket takdim edildiği genel kurulda konuşan Başkan Ekrem Yüce, kuruluşunda yer aldığı MÜSİAD çatısı altında çalışmalarını sürdüren tüm üyelere teşekkür ederek, başarılar diledi. Yüce, “Ülkemizin önemli ekonomi kuruluşlarından biri olan MÜSİAD, zaman geçtikçe, sadece ekonomik anlamda değil aynı zamanda sosyal, kültürel, bilimsel kalkınmanın da öncüsü oldu. Bu sebeple MÜSİAD bizim için çok değerlidir. Ülkemiz için böylesine önemli bir misyon edinen, edindiği misyonu sahaya yansıtan MÜSİAD’ın faaliyetlerini yakından takip ediyor, gerekli noktalarda işbirliği içerisinde faaliyet gösteriyoruz. Bu vesile ile bugün burada bir araya geldiğimiz, MÜSİAD Sakarya Şubesinin 20. Olağan Genel Kurulu’nun hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

Leave A Reply

Your email address will not be published.