Sakarya24 Sakarya Haberleri

Sarıkamış Platformu Sakarya heyetinden Başkan Yüce’ ye ziyaret

Sarıkamış Platformu Sakarya heyeti Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüceyi ziyaret ederek Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen tarafından gönderilen hediyeleri takdim etti.

0 26

Sarıkamış Platformu Sakarya heyeti Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüceyi ziyaret ederek Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen tarafından gönderilen hediyeleri takdim etti.

Sarıkamış Platformu Sakarya İl Temsilcisi Mustafa Karabudak, Sakarya Genç Düşünce Platformu Başkanı Erkan Azman ile Ulusal Kanal ve LC Haber Temsilcisi Bahtiyar Bodur birlikteliğinde Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüceyi Makamında ziyaret etti.

Başkan Sekmen’in selamını iletti

Mustafa Karabudak, ziyaret amacına ilişkin yaptığı konuşmasında; “Sakarya Sarıkamış Platformu olarak 108. Yıl Dönümü etkinliklerine katılmak için İlimizden Sarıkamış’a gittik. Sarıkamış Platformu üyeleri olarak Sakaryalı olan Digor Kaymakamı Orhan Gazi Karakaş’ı ardından da Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’i ziyaret ettik. Yakın dostunuz olan Belediye Başkanı Mehmet Sekmen ziyaretimiz anısına Sakarya’ya özgü bazı hediye ve ikramımız oldu. Kendisi de bize Erzurum’a has hediyeler takdim etti. Bizleri çok güzel şekilde ağırladı. Size de selamını iletmemizi rica etti” diyerek Sarıkamış yazılı atkıyı ve plaket takdim etti.

Genel Başkan Kabay’dan Teşekkür 

Platform İl Temsilcisi Mustafa Karabudak, hediyelerin takdimi ardından yaptığı konuşmasında; “Sarıkamış Platformu Genel Başkanı Ümit Kabay’da siz değerli Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yücey’e, Digor Kaymakamı Orhan Gazi Karakaş ve Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’e de teşekkürlerini iletti” dedi.

Gönlümüzde çok kıymetli yerleri var

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “ Genç Düşünce Platformu Başkanı Sn. Erkan Azman’ı, Sarıkamış Platformu İl Temsilcisi Sn. Mustafa Karabudak’ı ve Sn. Bahtiyar Bodur’u ağırladık. Gönlümüzde çok kıymetli bir yeri olan Erzurum’dan getirdikleri hediyeler ve nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum.” dedi.

Leave A Reply

Your email address will not be published.