Sakarya24 Sakarya Haberleri

Resul Kuşdil Sakarya Milletvekilliğinde Bölgesel Aday Adayı

0 92

Yeniden Refah Partisi Sakarya İl Başkanlığı 28 dönem millet vekilliği aday adaylığı için 25 başvuru gerçekleşti. İl ve ilçe delegeleriyle temayul yoklamasını geçekleştiren yeniden refah partisi Sakarya il teşkilatı Adayların 9 nisanda açıklanacağını belirti. Yeniden Refah Partisinden Akyazı’dan sadece kendisinin olması Karapürcek Aday adayı çıkarmaması ve hendek ten de 1 adayın olması hasebiyle kendisinin bölgesel aday adayı olduğunu söyledi

 

Resul Kuşdil Kimdir?

Aslen trabzonlu olup Akyazıda doğmuş, öğrenimini ilk, orta ve liseyi akyazı da tamamlamıştır. Atatürk üniversitesi radyo ve televizyon programcılığı okumaktadır. Bir kız çocugu sahibi olup, Kendisi organizatör ve firmalarda yöneticilik yapmış olup Türkiyenin çesitli yerlerinde büyük organizasyonlar gerçekleştirmiştir.

Kuşdil; Milli Gençlik Vakfı gençlik Kolları, Akyazı Erbakan Vakfı İlçe Başkanlığı, Yeniden Refah Partisi Akyazı ilçe Başkanlığı ve son olarak Sakarya il başkan yardımcılığı görevlerinde bulunmaktadır.

Resul Kuşdil adaylık başvurusunda bulunduktan sonra yaptığı açıklamada; Siz değerli hem şehrilerimize hizmet için 28 dönem Yeniden Refah Partisi Sakarya Milletvekili aday adaylığı başvurusu yapmış bulunmaktayım.

Cenabı Hak bu aziz millete hizmet etmeyi nasip etsin dedi.

Leave A Reply

Your email address will not be published.