Sakarya24 Sakarya Haberleri

Sakarya İHH; Bu Sene Yardımların Tamamına Yakınını Depremzede Ailelerimize Yapıyoruz

Sakarya İHH Başkanı Engin Sezer; Her Ramazan olduğu gibi bu Ramazan da ülkemizdeki ve dünyanın çeşitli bölgelerindeki ihtiyaç sahiplerini yalnız bırakmıyoruz. Kumanya paketlerini ulaştırarak bir ramazan daha huzur içinde geçirmelerine vesile oluyoruz.

0 62

Dünyanın neresinde sıkıntı yaşanırsa yaşansın, mağdurların dinine ve ırkına bakmaksızın yardıma koşuyor ve sizleri haberdar ediyoruz. Duyarlılığınız ve destekleriniz için teşekkür ederiz.

Bu Ramazan’da deprem bölgesi başta olmak üzere Türkiye, Moro, Nijer ve Sierra Leone dahil 26 ülkede iyiliği paylaşalım, bağışlarınızla bereketi hayata birlikte yayalım.⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Fitre, zekat, kumanya, iftar ve bayramlık bağışlarınızla depremzede ve ihtiyaç sahiplerine destek olabilirsiniz. Kumanya paketleri ülkemizdeki deprem bölgesinde ve kriz bölgelerinde sıcacık yemeklere dönüşüyor şeklinde konuştu.

Sezer; bu yıl fitre ve iftar 70 tl, bayramlık 500 tl ve kumanya 550 tl olarak belirlendi. Normalde 60 civarında ülkede Ramazan çalışması yapılırken bu sene ülkemizde yaşanan deprem felaketinden dolayı yardımlarımızın yüzde 80’i depremzede ailelerimizeyönelik oluyor ve sadece 26 ülkede insani yardım çalışması yapıyoruz dedi.

Sezer son olarak; Bu Ramazan’da deprem bölgesi başta olmak üzere Türkiye, Moro, Nijer ve Sierra Leone dahil 26 ülkede iyiliği paylaşalım, bağışlarınızla bereketi hayata birlikte yayalım.Fitre, zekat, kumanya, iftar ve bayramlık bağışlarınızla depremzede ve ihtiyaç sahiplerine destek olabilirsiniz.⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀
Sakarya İnsan Hak ve Hürriyetleri ve İnsani Yardım Derneği Banka Hesaplarımız:⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Kuveyt Türk Bankası İban No:TR17 0020 5000 0100 6457 8000 01⠀⠀⠀
Ziraat Bankası İban No:TR74 0001 0000 1970 5834 0550 01⠀⠀
⠀⠀
Açıklama Kısmına “İftar, Kumanya, Zekat, Fitre veya Bayramlık” yazılması gerekmektedir. ⠀⠀

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.