Sakarya24 Sakarya Haberleri

Başkan Tumbaz Ramazan Bayramını Kutladı..

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Sakarya Şube Başkanı Engin Tumbaz, Ramazan Bayramı için bir kutlama mesajı yayınladı.

0 80

“Bayramların toplumsal birliği sağlayan değerlerin hatırlandığı, güzelliklerin ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı, insanlar arasında karşılıklı sevgi ve saygının geliştiği, dostluk ve kardeşlik duygu ve hislerinin güçlendiği, gelenek ve göreneklerimizin en güzel şekilde yaşandığı çok özel ve müstesna günlerdir.

Ramazan ayı içerisinde tuttuğumuz oruçlar, teravihler ve Kadir gecesi ile dolu dolu geçen Ramazanın karşılığı olan bu bayram günlerinde küslerin barıştığı, yardımlaşmanın en ön planda olduğu, iftarların yapıldığı ve karşılığında Müslümanlara ”bayram” olarak sunulan günlerin bayram tadında geçmesini, sevginin ve kardeşliğin en yüksek düzeyde hissedileceği, insanlarımızın birbirlerine sıkıca kenetleneceği, milli birlik ve beraberliğimizi sağlayan değerlerin her yönüyle yaşanacağı günler olarak geçmesini diliyoruz.

Bayramlaşma Daveti

Tumbaz ; İş Dünyasındaki Üyelerimiz ve STK’ların katılacağı Geleneksel Bayramlaşma programımız Bayramın 1.Günü Saat:12:00-13:00 arasında Erenlerdeki yeni dernek binamızda gerçekleştirilecektir. Bütün üyelerimiz ve İş dünyamız davetlidir.

“Bu duygu ve düşüncelerle; Mübarek Ramazan Bayramı’nın; ülkemize, milletimize, tüm İslam alemine barış, huzur, sağlık ve mutluluk getirmesini Cenab-ı Hak’tan niyaz ediyorum.” dedi.

Leave A Reply

Your email address will not be published.